Brückner

http://www.brueckner-textile.com

BRÜCKNER grup, 60 yıllık kültür ve tecrübesiyle dünya çapında makine üretimi ve mühendisliği ile hizmet veren, bir aile firmasıdır. Bu kültürü, uzun dönem başarı ve sürdürülebilir büyüme hedefleri ile devam ettirmektedir. 


TEKSTİL UYGULAMALARI 

 
Dokuma ve örgü kumaşların: kurutması, fikse işlemleri, curing, kontinü boyama ve sanfor işlemlerinde, Brückner firması 1949 yılından bu yana sizin sistem çözüm ortağınızdır
 
Brückner’den sadece makine alımı değil, uzun yıllara dayanan tecrübe birikimi ile teknoloji ve bilgi paylaşımına da ortak olacaksınız.  
 
Hassas ve kaliteli ekipmanlar, makinelerimizin verimli çalışmaları ve enerji tasarrufu bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerimizdir.
 
Güvenilir, uzun ömürlü ve yüksek kaliteli Almanya üretimi makinelerimize yatırım yapınız.
 
Brückner, örgü ve dokuma kumaşların kuru terbiyesi alanında gerekli makinelerin uzman imalatçısıdır.
 

ÜRETİM HATTI 


TEKNİK UYGULAMALAR 

 
Brückner teknik tekstillerin terbiyesinde de sizin çözüm ortağınızdır . 
 
Halı, tekstiller, cam elyaf kumaşı, folye ve nonwoven, branda , black–out, suni deri ,tarpulin ve ilan panoları, zemin kaplamaları, cam elyaf ağı, suni çim, nonwoven gibi ürünlerin kaplanması, kurutması ve fiksesinde uygun teknolojik çözümlere sahiptir.
 

ÜRETİM HATTI 

 
  • TECHNO – LINE COATING  kaplama ve laminasyon hatları  
  • TECHNO – LINE FLOOR COVERINGS halı kaplama kurutma katları 
  • TECHNO – LINE TT  aşındırma –taşlama diskleri , cam elyaf kumaş , filtre mazlemeri , plaster bandaj vs gibi özel ürünler için çözüm hatları 
  • TECHNO – LINE NONWOVEN  terbiye çözümleri 

 


SATIŞ SONRASI ve SERVİS

Brückner, satış sonrasında da sizlerle. Inter Tekstil, kapsamlı teknik ekibi ve orjinal yedek parça deposuyla, Brückner hatlarınızı ilk günkü performansında kullanmanız konusunda sizlerin yanında.

  • Kurulum, Servis ve Bakım
  • Orjinal Yedek Parça ve Orjinal Yağlar
  • Modifkasyonlar ve Modernizasyonlar